Spēka ziede
Cīņā pret nogurumu ar smaidu atpūtā

Lietošana

Ziedi lieto, lai ietekmētu muskuļus, nervus, locītavas un asinsvadus. Mērķis ir ne tikai atsāpināt, bet arī panākt ārstniecisku efektu.

Pirms lietot ziedi pilnvērtīgi, nepieciešams to uzziest uz elkoņa iekšpuses un pārbaudīt vai nav alerģisku reakciju uz kādu no ziedes sastāvdaļām.

Ziedi lieto līdz 2 reizēm dienā. Pieļaujama lietošana pirms/pēc sauļošanās un arī pirts procedūru laikā vai pēc tām.

Ziedes sastāvā ir vasks un eļļas, kuras pilnībā neuzsūksies ādā un veidos aizsargslānīti uz ādas. Gadījumā, ja tas traucē, to drīkst ar maigu salveti noslaucīt, ne agrāk, kā 30 minūtes pēc ziedes uzziešanas.

Ziedi var uzglabāt un lietot 2 gadus. Uzglabāšana ledusskapī nav nepieciešama, bet vēlams to turēt vēsā un tumšā vietā- sargāt no tiešiem saules stariem.

Iekšķīgi šo ziedi lietot nav paredzēts.

Izgatavošana

Baltā amoliņa un ārstnieciskā amoliņa ekstrakts vīnogu kauliņu un rīsu kliju eļļā 28%, Ceriņu ziedu un pumpuru ekstrakts vīnogu kauliņu eļļā 15%,  sarkanās un brūnās mušmires ekstrakts vīnogu kauliņu eļļā 13%, ārstniecības tauksaknes ekstrakts vīnogu kauliņu eļļā 12%, bišu vasks 10%, kokosriekstu eļļa 10%, parastās ievas mizas ekstrakts vīnogu kauliņu eļļā 7%, egļu sveķi 5%.

Pamatojums

Ziede tiek radīta ar mērķi nosegt tos segmentus, kurus nenosedz tik izteikti Jaunības ziede. Amoliņi iedarbosies uz ādu, kā kopjošs līdzeklis, sākotnēji kā antioksidants un antimikrobu līdzeklis, tālāk jau palīdzēs atbrīvoties no furunkuliem un aukstumpumpām. Pēc tam jau ietekmējot tādas nepatīkamas kaites, kā kuparozi, varikozi, tromboflebītu un vispārēji labvēlīgi ietekmēs asinsvadu veselību. Ceriņu jau no senatnes izmanto, lai ārstētu dažādas locītavu slimības, ar tā palīdzību mazina reimatisma izpausmes. Tāpat tas palīdz arī neiralģijas, artralģijas un dažādāko alerģiju gadījumā. Ievas miza ir spēcīgs līdzeklis, lai palīdzētu radikulīta gadījumā. Tauksakne, savukārt iedarbosies uz nervu sistēmu, nodrošinās spēcīgu reģenerējošu efektu un palīdzēs novērst sasitumu un hematomu izpausmes. Par sarkano un brūno mušmiri es pat nepieminēšu, par to var rakstīt un rakstīt! Vieglāk būs uzspiest uz ātro saiti zem bildēm. Mušmirēm vieglāk pieminēt, kam tās neder, kā kam tās izmanto!

Protams, es ļoti sašaurinu ziedes ārstniecisko efektu, ar to tāpat kā ar Jaunības ziedi var ziesties pie visa veida problēmām. Nē tā, nav viena un tā pati ziede. Ja Jaunības ziede sākotnēji tika veidota, lai palīdzētu vecāka gada gājuma cilvēkiem, atkopties pēc kritieniem, sāpēm mugurā, kājās utt. Un tikai pēc tam atklājām, ka Jaunības ziede noņem gan mēnešreižu sāpes, palīdz izārstēt angīnu un ko tik vēl ne. Tad šai, Spēka ziedei, ir vairāk virziens iedarboties uz locītavām uz dažādām hroniskām problēmām. Pēc receptūras, šī ziede ir maigākas iedarbības par Jaunības ziedi, taču tā ir izteikti dziedinošāka. Jaunības ziede ir pirmā palīdzība, ātrdarbības ziede, kad vajag kaut ko izlabot! Šī ir tāda, kas iedarbosies maigāk, taču spēcīgāk ietekmēs, asinsvadus, nervu galus, palīdzēs samazināt iekaisumus un sāpes.

Bet eksperimenti vēl sekos! Spēka ziede ir Jaunības ziedes brālis, kurus var lietot atsevišķi, var lietot arī paralēli un jau veidot specifisku ārstniecības kursus sev.

Spēka ziede, tā ir tāpēc, ka tā ir paredzēta, lai uzlabotu savu rītdienu. Pēc saviem 30 gadiem, gan jau ne es viens esmu ievērojis, ka nākas pamosties nogurušam, kaut kur kājas jau īd, kaut kur mugura pasāp. Un tieši kad pamostamies, labsajūtā un kaifā par savu ķermeņa sajūtu, tad arī mūsos ir Spēks! Spēka ziede, ir ziede rītdienai.