Sastāvs
Bišu vasks, sviests, vīnogu kauliņu eļļa, kokosriekstu eļļa, priežu un egļu sveķi, rīcinauga eļļa, vībotne parastā, asinszāle divšķautņu, vīrcele parastā, Baltijas jūras dzintars, medus un piparmētras ēteriskā eļļa!
Izveide
Parasti cilvēkiem interesē cena, jā diemžēl, šī ziede nesanāks īpaši lēta, jo ir jāpērk vairāki elementi, kuri ir samērā lielos iepakojumos un arī jādodas pašam uz mežu vai pļavām, taču, ja izmantosiet lielākoties nopirktos produktus, tad Jums šī ziede pietiks, daudziem gadiem un vēl varēsiet padalīties ar draugiem, jo tā praktiski nebojājas. Pats, vecāko ziedi, kuru esmu testējis bija, apmēram, 10 gadus veca, tā bija līdzīga sastāva, tikai ne tik plašu- nekādas problēmas ziedē netika novērotas, jo praktiski, sveķi un vaski iedarbojas taka konservanti un ziedi iekonservē. Un pat ja nebūs iedarbība vairs tik spēcīga, kā svaigai, tā tik un tā būs!
Recepte: bišu vasks 5 daļas; Kokosriekstu eļļa 5 daļas; Sviests 3 daļas; Ricinauga eļļa 3 daļas; Izvilkumi no katra pa 2 daļām; Medus 1 daļa; Dzintars 1/2 daļas, Piparmētru ēteriskā eļļa pēc vēlēšanās pāris pilieni.
Pamatojums
Piedāvāju apskatam jaunu ziedi! Nosaucu to par “Aktīvo ziedi”! Iepriekš visas ziedes puslīdz veidoju uz ārstniecības bāzes, kas iedarbojas, konkrētu veselības problēmu novēršanai un iedomājos par pavisam jaunu ziedi.
Tā tad koncepts ir pavisam vienkāršs, mūsu ir daudz un dažādu cilvēku un mums ir daudz un dažādu nodarbošanos, hobiji un darbi. Tīri pafantazējot, es iedomājos, mednieku, makšķernieku, sēņotāju, dabas tūristu, cilvēku, kas kopj savu dārzu vai kurš atpūšas pirtī, varbūt, pat skraidājoši bērni upes malā un notiek tāda situācija, ka cilvēks izjūt diskomfortu uz ādas- kāda kukaiņa kodums, nieze, apdegums, svaiga brūce, apsārtums, alerģija uz kādu pret odu vai pret ērču aerosolu, kāda ādas sēnīte, nobrāzumi un pat locītavu sāpes, vēnu sāpes un pa rokai nav nekādu specifisku līdzekļu ar kuriem varētu sev palīdzēt.
Radīju universāla tipa ziedi, taču ne no tām, kas der visam un neder nekam, bet ziedi, ar plašu iedarbības spektru- sastāvdaļas, daļēji dublē viena otru, taču kopā pārklāj lielāku iedarbības spektru, kā specifiskas ziedes, konkrētu veselības problēmu ārstēšanai. Protams, specifiskās, pareizi pielietotas būs ievērojami spēcīgākas, konkrētas veselības problēmas novēršanai, taču šī ir ziede vairāk paredzēta, kā tāds dabīgs palīglīdzeklis, ko var iemest, kabatā, somā un nedomāt par daudzu un dažādu līdzekļu līdzņemšanu.
Pašam šāda nepieciešamība radās, jo daudz laika pavadu mežā, pļavās, jo kā jau zināt, praktiski visas zāļu tējas un augus citām nepieciešamībām ievācu tikai dabā (kādreiz, ja būs interese es pamatošu, kāpēc), pats audzēju kliņģerītes, kādu piparmētru, melisu u.t.t. un vienmēr, atrodas kāds riebeklis, kas iekož, kāds zars uz kura pārplēst kāju un nazītis, kurš ilgi strādājot sabojā īkšķa ādu vai pat uzrīvē, kādu tulznu. Lielākie darbi pļavās ir tieši uz Vasaras saulstāvju laiku un tieši šai mirklī saulīte lutina ar savu spēku- biezi nesaģērbsies un stipri sevi no apdegšanas nenosargāsi. Tāpat arī aizejot uz pirti, atpūsties un skaisti nopērties, pamanu kādu apsārtumu, vai izsitumu un prasās pēc līdzekļa ar kuru sevi sakopt.
Kas tad ir nepieciešams- lai maksimāli ātri novērš diskomforta sajūtu, mazina iekaisumus, brūču un nobrāzumu sekas- uzsmērēt un aizmirst, turpinot darīt iesākto. Tāpēc tieši šī “Aktīvā ziede”, kuras pamatmērķis ir ātri sakopties un maksimāli ātri atgriezties pie savas nodarbes. Citas ziedes mēs pielietojam, ilgtermiņā un pamatā mājas apstākļos.
Tā tad sastāvs: bišu vasks, sviests, vīnogu kauliņu eļļa, kokosriekstu eļļa, priežu un egļu sveķi, rīcinauga eļļa, vībotne parastā, asinszāle divšķautņu, vīrcele parastā, Baltijas jūras dzintars, medus un piparmētras ēteriskā eļļa!
Augus, saprotams, izmanto eļļas izvilkumos- te arī vīnogu kauliņu eļļa, kuru es pat iesaku, jo tā ir daudzkārt lētāka par mandeļu kauliņu eļļa, taču pēc efektivitātes un īpašībām daudz neatpaliek.
Ricinauga eļļu, protams, pērkam tikai gatavu- jo auga sēklas ir spēcīgi indīgas, jau gatava eļļa vairs nav indīga un tāpat arī šoreiz, pievienoju, pavisam mazliet piparmētru ēterisko eļļu, firmu nesaukšu, jo ja gatavosiet, izdomājiet paši, kura patīk Jums! Ar piparmētras ēterisko eļļu es darīju tā- iegādājos, dažādu cenu kategoriju eļļu- un smaržu salīdzināju ar dārzā augošo piparmētru, kura šķita vislīdzīgākā un vispatīkamākā, to arī izvēlējos. Vēl jo vairāk, nebaidoties, kā tā ir pagatavota, jo piparmētra nav tas augs, no kura sarežģīti iegūt ēteriskās vielas. No, piparmētras, protams, var taisīt arī savu eļļas vai tauku izvilkumu, taču tas sarežģī visu procesu, tāpēc pie tik maza pielietojuma, es izvēlējos gatavu produktu.
Atsauksmes
02.03.2021
Tā ir viena brīnumziede. Jau kuru reizi vīrusu esmu noķērusi pašā saknē. Tikko sāk kņudināt, jocīgā pirmssaslimšanas sajūta, intensīvi ziedi degunā + dzintara šņabi+viena tablete ibumetīna un draņķis aiziet garām.
Es jau kaut kad rakstīju, ka ar šo ziedi pagājušajā gadā vīrs izārstēja ļoti, ļoti ieilgušas iesnas bez antibiotikām. Šo ziedīti nēsāju visur līdzi kā pirmo aptieciņu.